محل تبلیغات شما

دعایی مجرب برای بختگشایی

این دعاها را در هر زمان و شرایط میتوان خواند اما برای تاثیر بیشتر بهتر است در ایام سعد و ساعات مناسب انجام شود و در هنگام دعا از بخورات آن روز و یا از بخور ترکیبی مناسب استفاده کرد.

رب لما أنزلت إلی من خیر فقیر 21 بار( ۲۴) القصص. (در سجده تکرار کند )

رب لا تذرنی فردا وانت خیر الوارثین 21 بار (در سجده تکرار کند )

اللهم إنى أسألک بأنی أشهد أنک أنت الذی لا اله إلا أنت الأحد الصمد الذی لم یلد ولم یولد ولم یکن له کفواً أحد اقض حاجتی آنس وحدتی فرج کربتی اجعل لی رفیقاً صالحاً کی نسبحک کثیراً ونذکرک کثیراً فأنت بی بصیراً.

یا مجیب المضطر إذا دعاک احلل عقدتی آمن روعتی یا إلهی من لی ألجأ إلیه إن لم ألجا الی الرکن الشدید الذی إذا دعی أجاب هب لی من لدنک زوجاً صالحاً وتجعل بیننا الموده والرحمه والسکن فأنت علی کل شئ قدیر یا من إذا قلت للشئ کن فی. ربنا آتنا فی الدنیا حسنه وفی الآخره حسنه وقنا عذاب النار. وصلی اللهم علی سیدنا محمد وعلی آله وسلم.

• اللهم هب لی من لدنک زوجا” زوجه هینا” لینا” مرفوعا” ذکره فی السماء والأرض وأرزقنی( منه / منها) ذریه طیبه عاجلا غیر اّجل إنک سمیع الدعاء.
  • اللهم إرزقنی( فلانا/ فلانه) (زوجه) لی إنک علی کل شیء قدیر.
  • اللهم بحق قولک (والله یرزق من یشاء بغیر حساب)
  • ( ۲۱۲) البقره ،

وبحق قولک إن الله علی کل شیء قدیر

البقره ، وقولک الحق (بدیع السموات والأرض وإذا قضی أمرا فإنما یقول له کن فی) (

۱۱۷) البقره.

دعای بخت گشایی جهت دخترانی که بختشان بسته است

دعای فروش ملک و اجناس مغازه

ذکر حاجات مختلف برای امور مختلف که مداومت در آنها نتایج بسیار خوبی دارد

لی ,اللهم ,علی ,البقره ,إذا ,قدیر ,علی کل ,تکرار کند ,شیء قدیر ,سجده تکرار ,کل شیء

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

del shekaste samapercand قره باغی های همدان (عباس خان قره باغی 1213 _ 1288 هجری شمسی ) فروشگاه اینترنتی نگین کالا نمایندگی کانون تکواندوكاران در استان تهران-اخبار تکواندو پایتخت-TEHRAN TAEKWONDO ASSOCIATION provinlyopa talrotime ثبت شرکت - ثبت فوری شرکت شبیه سازی و مدل سازی با cpn tools مرجع خبری تحلیلی مس کرمان